تلفن: ۸۸٩٩۵١١٠-٠٢١
امروز: دوشنبه 04 بهمن 1400
| پرتال مشتریان
روناش در یک نگاه

افزار پرداز روناش فعالیت خود را در بهمن ماه سال 1382 خورشیدی در زمینه سیستم حفاظت الکترونیک و دوربین های مدار بسته و شبکه های کامپیوتری آغاز کرد.

بخش فنی شرکت با بیش از 10 سال تجربه موفق در زمینه ارائه سیستم های ایمنی و کنترلی و نیز اتوماسیون صنعتی مفتخر به انجام امور مختلف مربوط به نصب و پشتیبانی این سیستم ها، ارائه تجهیزات تلویزیونی مدار بسته CCTV، طراحی و اجرا و راه اندازی شبکه های کامپیوتری WIRELESS و نیز ساخت و تولید سوئیچر، گیرنده های تله متری و سایر کنترلرها و تجهیزات سیستمهای CCTV و دستگاه های نوبت پرداز می باشد.

از طرفی با پیشرفت تکنولوژی شرکت نسبت به ارائه راهکارهایی جهت سیستم های ایمنی- کنترلی نیز بصورت تخصصی پرداخته است.

شرکت افزار پرداز روناش از ابتدا مبنای خود را همگامی با جریان دائم تغییرات تکنولوژی و فناوری اطلاعات گذاشته است، بر همین اساس از همین دهه با رعایت اصول و استاندارد های مدیریت اطلاعات، زیر ساختهای مناسبی را برای حرکت در این مسیر فراهم آورده است. در همین راستا به ایجاد شبکه علمی واقعی، با بستر استاندارد برای ارتباط بین مدارس و ایجاد یک رقابت سالم علمی و همچنین ایجاد فضای آموزشی پرداخته است.

با توجه به این امر، گام اول در ایجاد ارتباط و همکاری بین مدارس، با طراحی و پیاده سازی ((شبکه تحت وب روناش)) توسط متخصصان شرکت برداشته شده است. لذا استفاده از این شبکه رقابت سالم علمی بین مدارس و دانش آموزان با رویکرد ارزیابی و افزایش معلومات دانش آموزان و در نهایت تقویت نقاط ضعف آنها از طریق آموزش و یا تست های پزشکی دوره ای را فراهم آورده است.