تلفن: ۸۸٩٩۵١١٠-٠٢١
امروز: يکشنبه 28 شهريور 1400
| پرتال مشتریان
تجهیزات شبکه
تجهیزات فیبرنوری
مبدل های فیبر نوری
کابل های فیبر نوری
تجهیزات فیبرنوری > مبدل های فیبر نوری
Model Series
EthernetPort
10/100 Base
10/100/1000 Base
Optical Port
100 Base
1000 Base
Coax
Fiber
No Of Fiber
Fiber Connector
Operating Tamperature
Module Type
سوئیچ تک کانال
ET1111 1 - 1 - - MM/SM 1/2 SC/ST -10C to 60C Microtype
ET1111P-X-MT 1(POE) - 1 - - MM/SM 1/2 SC/ST -10C to 60C Microtype
سوئیچ دو کانال
ET2111 2 - 1 - - MM/SM 1/2 SC/ST -20C to 60C Standalone / Card
ET2212 - 2 - 2 - MM/SM 2 SC/ST -20C to 60C Standalone / Card
سوئیچ چهار کانال
ET4121 4 - 2 - - MM/SM 2 SC -10C to 70C Standalone / DIN-Rail
ET4212 - 4 - 1 - MM/SM SFP LC -10C to 70C Standalone / DIN-Rail
سوئیچ چهار کانال با قابلیت PoE
ET4111Pp 4 - 1 - - MM/SM 1/2 SC -10C to 60C DIN-Rail
ET5212Pp - 4(POE) - 1 - MM/SM SFP LC -10C to 60C Standalone / DIN-Rail
سوئیچ هشت کانال
ET8122P 8(POE) - - 2 - MM/SM SFP LC -10C to 70C Standalone / DIN-Rail
سوئیچ هشت کانال با قابلیت PoE
ET8122MP 8(POE) - - 2 - MM/SM SFP LC -10C to 75C Standalone / DIN-Rail
مبدل شبکه به کابل کواکسیال
ET1100C 1 - - - 1 - - - -10C to 60C Microtype
ET1100CP 1(POE) - - - 1 - - - -10C to 60C MiniType